Uludağ Hafriyat olarak, 10+ yıllık deneyimimizle hizmet sunuyor, uzman kadromuz ve nitelikli çalışanlarımız ile değerinde nakit hurda alımı yaparak profesyonel hizmet veriyoruz.

Deneyim ve birikimlerimiz sayesinde her şeyden önce değerinde hurda alımı ve kaliteli hizmet politikamızı koruyor, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutuyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana tonlarca hurda alımı yaptık ve hurdaları ekonomiye geri kazandırdık. Hem çevremiz hem de müşterilerimiz kazandı. Siz de profesyonel hizmetlerimizden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz.

Cevre_tasarımı_peyzaj_bordür

Neden Biz?

Vizyon

Sektörde, Türkiye’nin bir numaralı firması olmak, Hizmet kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak, uluslararası kalite standartlarında hizmetlerimiz ile müşteri odaklılığını daima ön planda tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek.

Misyon

Kendi alanımızda hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, garantili hizmet ve değerinde fiyatlandırma sunmak ve alanımızda en iyi hizmetleri sağlamak. Değerlerimizden taviz vermeden ve yer aldığımız her alanda farklılık yaratarak hizmet verdiğimiz her yerde a kalite hizmetin farkını ortaya koymaktır.

Kalite Anlayışımız

GÜVEN
BAŞARI
MEMNUNİYET